کارت خوان نانوایی سر از میوه فروشی درآورد!/ پلمپ نانوایی متخلف با دستور فرماندار
نوشته شده توسط : modafehagh

در اتفاقی عجیب یکی از نانوایی های نهاوند برای گرفتن سهمیه بیشتر آرد و یارانه کارت خوان مخصوص نانوایی را در اختیار مغازه میوه فروشی قرار داده است که به دلیل این تخلف نانوایی مذکور پلمپ شد.

به گزارش عصرهمدان، با توجه به اینکه سهمیه آرد نانوایی ها بر اساس فروش نان ثبت شده در دستگاه های کارتخوان جدید مشخص می شود، یعنی نانوایی ها هر چه بیشتر نان با کارتخوان بفروشند آرد بیشتری دریافت می کنند به همین دلیل برخی واحدهای نانوایی دست به تخلفاتی جالب می زنند.

مقالات بیشتر:وکیل کیفری ارومیه

یکی از نانوایی های سنگکی نهاوند در اقدامی عجیب دستگاه کارت خوانش را در اختیار مغازه میوه فروشی جنب نانوایی قرار داده تا تعداد تراکنش بیشتر و در نتیجه سهمیه بیشتر دریافت کند.

این رسید شب گذشته توسط یکی از همشهریان در اختیار ما قرار داده و نوشته ساعت حدود ۹ شب رفتم خیار خریدم رسیدی که به من داد نشان می داد از کارتخوان نانوایی استفاده کرد و داخل رسید نوشته بابت ۵ تا نان سنگک و این هم رسیدش است که مشاهده می کنید.

سوالی که مطرح می شود این است که کدام نانوایی این ساعت شب پخت می‌کند!!!

تخلف دیگری از یک نانوایی

یکی دیگر از همشهریان رسیدی را فرستاده و نوشته من ۱۱ عدد نان خریدم ولی مسئول نانوایی در دستگاه کارتخوان ۲۲ نان را ثبت کرد و بعد ۵ هزار تومان پول نقد به من داد تا تعداد نان بیشتر و سهمیه بیشتر دریافت کند.

مردم توجه داشته باشند دقیقا همان تعداد نانی را که خریده اند در کارتخوان ثبت کنند و اجازه ندهند متصدیان نانوایی تعداد بیشتری ثبت کنند.

نانوایی متخلف تا اطلاع ثانوی پلمپ شد

ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در این خصوص گفت: نانوایی متخلفی که دستگاه کارتخوان خود را در مغازه دیگری قرار داده تا اطلاع ثانوی پلمپ شد.

وی اظهار داشت: استفاده از کارتخوان نانوایی در سایر مکان‌ها بجز نانوایی مربوطه، حتی در سایر نانوایی‌ها مشمول عرصه خارج از شبکه و تخلف محسوب می شود.

وی افزود: با توجه به خرید نان توسط دستگاه های کارتخوان با هر نانوایی که قصد تخلف و تضییع حق مردم را داشته باشد با شدت و بدون اغماض برخورد می شود.

کاکاوند سرپرست اداره صمت نهاوند نیز گفت: مردم و نانوایان دارای کارتخوان جدید حتما خرید نان را با کارت بانکی و کارتخوان جدید انجام دهند.

وی اظهار داشت: با نصب دستگاه‌های پوز جدید برای نانوایان و مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها با هدف بهبود کیفیت وکمیت نان و با توجه به فروش بیشتر توسط نانوا برابر با بهره مندی از یارانه نان پرداختی توسط دولت به نانوا، لذا از عموم مردم وهمچنین نانوایان دارای کارتخوان جدید تقاضا می شود حتما خرید نان را با کارت بانکی و کارت خوان جدید تهیه نمایند.

 

کاکاوند افزود: زمان اجرای طرح به صورت سراسری خرید نان با هر کارت بانکی قابل تهیه می باشد و همچنین استفاده ی نانوایان با توجه به تاکید بر راستی آزمایی میزان آرد مصرفی از دستگاه کارتخوان جدید ضرورت دارد.

سپرست اداره صمت نهاوند در پایان گفت: از شهروندان درخواست داریم تخلفات را گزارش کنند تا با متخلفان برخورد ثانونی شود.

مقالات دیگر:پخش لوازم پرده





:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 2 تير 1401 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: